Firmast

OÜ IMPEL tegutseb alates 1993. aastast. Firma põhitegevuseks on mitmesuguste pumpade, reoveepuhastite seadmete ja põllumajandustehnika hulgimüük. Eesti turul on OÜ Impel võitnud kindla positsiooni klientide hulgas, kellele on tähtis seadmete kõrge kvaliteet, töökindlus, lihtne hooldus ning seejuures hea kvaliteedi-hinna suhe.

Jaapani firma TSURUMI

Jaapani firma TSURUMI on suuruselt teine sukelpumpade tootja maailmas. Tehas valmistab kõiki ehitustel kasutatavaid sukelpumpasid. Lisaks pakub tehas keeristöörattaga, ummistumiskindla töörattaga ja prahilõikuriga töörattaga sukelreoveepumpasid. Oluliseks artikliks on reoveepuhastitele sobivad ökonoomsed ja töökindlad seadmed: õhupuhurid, sukelõhustid, ujukõntsakaabid, peen- ja jämevõred.

Saksa firma RITZ

Saksa firma RITZ tootevalikusse kuuluvad keskmise ja suure jõudlusega ringluspumbad vee- ja küttesüsteemidele, katlatoitepumbad, 6-14” puurkaevupumbad, veetõrjepumbad kaevanduste karjääride tarvis, reoveepumbad (nii kuivasetusega kui ka sukelmudelid), tehnoloogilistes protsessides kasutatavad pumbad jpm.

Taani firma SMEDEGAARD

Taani tootja pakub ringluspumpasid vee- ja küttesüsteemidele, katlatoitepumpasid, survetõsteagregaate ja automaatikaaparatuure.

Austria firma BAUER

Austria tehas BAUER valmistab niisutus- ja kastmissüsteeme, lägapumpasid, segureid, separaatoreid, vaakumpaake (maht 2100-14200 l), lägapaakidele sobivaid vaakumpumpasid jpm.

Saksa firma EURO-Jabelmann

Saksa tehas pakub laias valikus põllumajandustehnikat. Tootevalikusse kuuluvad: rootorkartulivõtjad, ühe- ja kaherealised kartulivõtjad, vastuvõtupunkrid, kartulisorteerid ning -laadurid, rullid, koorelid jne.

Poola firma POM

Poolas valmistatud põllumajandustehnika. Teravilja koristusjärgne tehnika: tigu- ja pneumotransportöörid, teravilja hoidlad. Äkked, väetisekülvikud jpm.

Saksa firma LINN

Saksa firma LINN valmistab kvaliteetsed seadmed kalafarmidele (mahutid kalade transportimiseks, pendelsöötjad, hapnikuga rikastamise seadmed, hapnikumõõturid jpm).

Hispaania firma BENZA

Hispaania firma BENZA pakub kõrge kvaliteediga ja suurepärase töökindlusega professionaalsed tööriistu. Tootevalikusse kuuluvad bensiini- ja diiselmootoriga generaatorid (s.h helikindlad elektrigeneraatorid), keevitusgeneraatorid, bensiinimootoriga veepumbad (s.h kastmispumbad), kõrgsurvepesurid jpm.

Firma Hertell

Tootevalikusse kuuluvad vaakumpumbad, käigukastid, tsentrifugaalpumbad, siibrid, laoturid, hüdrosilindrid jpm

© Impel OÜ 2024. Kõik õigused kaitstud.